Про нас

Засновники ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» брати Місюренко Геннадій та Олег почали виготовляти панчішно-шкарпеткові вироби з 1994 року як приватні підприємці, згодом, у квітні 2011 року, вони утворили товариство з обмеженою відповідальністю. Зараз підприємство активно розвивається та налічує у своєму штаті близько 160 співробітників. Продуктова лінійка компанії налічує близько 100 найменувань панчішно- шкарпеткових виробів літнього, демісезонного та зимового асортименту.

ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» успішно співпрацює з найвідомішими українськими брендами з виготовлення панчішно- шкарпеткової продукції для приват лейбл. З 2020 року виготовляє продукцію на замовлення європейських споживачів.

НАША МЕТА

Стати світовим лідером у виробництві панчішно-шкарпеткових виробів.

Так, можливо це досить амбітна ціль. Але наша команда кожного дня працює над тим щоб ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» стала визнаним експертом у дизайні, технології, виробництві та дистрибуції панчішно-шкарпеткових виробів для людей, які цінують комфорт, безпечність та якість.

Безпечність та якість нашої продукції підтверджується необхідними сертифікатами якості та схваленням наших покупців.

Кроки до великої перемоги. З 2018 року наша компанія вийшла на міжнародні ринки. Зараз нас знають у Молдові, Словенії, Чехії та Нідерландах. Ми продовжуємо роботу з розширення географії продажів нашої продукції.

НАША МІСІЯ

Виробляти панчішно-шкарпеткові вироби, які забезпечують тепло і комфорт ваших ніг за будь-яких умов

НАШІ ЦІННОСТІ

  • Доступна якість
  • Бережливість та ефективність
  • Швидкість та інноваційність
  • Сучасність
  • Гуманність/сімейна атмосфера в колективі