Дистриб’юторам

Основним завданням сітки дистриб’юторів є забезпечення оптових поставок продукції у всі регіони України. А також створення сітки дистриб’юторів за кордоном, у цікавих для компанії країнах.

Нашою метою є встановлення тісного контакту між підприємством та дистриб’юторами, тому ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» веде політику поділу зон впливу з метою мінімізації перетину між різними дистриб’юторами.

Дистриб’юторам надаються спеціальні умови співпраці, завдяки цьому, коли закупник роздрібної мережі купує продукцію у офіційних дистриб’юторів, він може придбати продукцію наших брендів за тими ж цінами, що і безпосередньо на підприємстві. Також, ми маємо ряд заохочувальних механізмів, що надають додаткові переваги роботи з нами офіційним дистриб’юторам.

Дрібний опт

Ми пропонуємо власникам офлайн та онлайн магазинів розширення асортименту якісними панчішно-шкарпетковими виробами. Ми гарантуємо чесну та надійну співпрацю, якісні вироби, широкий асортимент на будь який смак.

Для отримання детальної інформації

Дропшипінг

Ми маємо програму співпраці з дропшиперами, детальну інформацію можна отримати зв’язавшись із нами.

Приватним маркам

Ми приділяємо багато уваги нашим клієнтам, які замовляють панчішно-шкарпеткову продукцію під власною торговою маркою. Найкращим доказом нашої майстерності є співпраця з найвідомішими українськими шкарпетковими брендами, які також відомі і закордоном.

Якщо Ви маєте власний бренд або хочете мати сувенірні панчішно – шкарпеткові вироби, ми радо виконаємо Ваше замовлення.

Пропонуємо Вам:

  • Найкращу гребінну індійську бавовну (близько 200 відтінків в наявності з можливістю замовлення для вас будь якого відтінку в індивідуальному порядку)
  • Найякісніші синтетичні нитки
  • Вишивальне обладнання для дрібних лого
  • Силіконовий принтер для створення антиковзаючого ефекту
  • Послуги дизайнера для втілення Ваших ідей у життя.

Постачальникам

Ми висуваємо найвищі вимоги до продукції, яку ми випускаємо, тому ми прагнемо співпрацювати з кращими та надійними постачальниками.

Ми зацікавлені в тривалому і успішному партнерстві, якщо Ви маєте пропозиції, просимо звертатись до відділу постачання.